Забава

Само 3% од луѓето го забележаа пропустот на фотографијата (ФОТО)

Само 3% од луѓето го забележаа пропустот на фотографијата, дали сте и вие меѓу тие што можат да препознаат што не е во ред на фотографијата. Фотографијата е од забава во ноќен клуб во Србија.

Дилема на денот, дали фотографот ги прекинал во работата или пак некој страмежливо сакал да се појави проценете сами.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ