Забава

Ријана е најстраствениот германски навивач

Познатата пејачка Ријана, која што беше во Бразил и го следеше светското првенство во фудбал, беше најстраствениот гермаснки навивач.

Или пак грешиме.Имено фоторепортерите успеале да ја фотографираат Ријана и да докажат дека е многу вљубена во германскиот фудбал и е најфер германски навивач.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ