Забава

Крадењето мобилен во црнечко гето не е добра идеја!

Видеото е осмислено како пранк видео во кое треба да им се земе мобилниот за да се види колку е саатот. Меѓутоа пранк изведувачот место да види колку е саат го виде господ од ќотек!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ