Забава

Дух-шегаџија ги плаши случајните минувачи

Дух шегаџија ги преплашуваше случајните минувачи. Но погледнете како го наместија неговите колеги. Во видеово имa пренк во пренк. Тој ги плаши случајните минувачи, но него повеќе го исплашија.

Во продолжение можете да го погледнете комичното видео.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ