Забава

Па зарем ни воздух не дишеш ?!

Дечкото сакаше на прекрасен начин да и се доближи на девојката, покануваќи ја на кафе, но таа веднаш го одби со изговор дека не пија кафе

, тогаш дечкото се обиде да ја покани и на пиво , мислејќи дека е по алкохолот , но таа повторно го одби.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ