Музика

Сексипилната Сања Кужет го викаше, Мартин замина, со тоа стана наголемиот фраер од учесниците на “Звезде Гранда”

Откако успешно се претстави на “Звезде Гранда”, прилепчанецот Мартин Стојановски како и сите учесници беа во отвореното студио на Канал 5.

Желбата му беше исполнета, во емисијата специјален гостин беше неговиот идол Марјан Коцев. Тој си ги измери силите со својот идол, кој му сугерираше на грешките. Во емисијата исто така гостуваше и првиот македонец кој успеа да  помине понатаму, Даниел Савиќ кој што инзворедно ги отпеа 3-те песни за кој што бараше помош при избор на песна за вториот круг на “Звезде Гранда”.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ