Забава

Непристоен предлог ја збуни водителката на „Канал5“! (ВИДЕО)

Милена Антовска е една од најубавите и најпопуларните водителки во Македонија.Водителка на „Здраво Македонијо“ на „Канал5“ доби непристоен предлог од страна на еден гледач, што културно го одби.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ