Забава

Нема да верувате како ова дете си поигра со својот живот (ВИДЕО)

Често пати кај младите владее висока доза на лудост, па речиси се сакаат да испробаат како ќе биде и нормално после како херои да се фалат пред девојките. Но, не секогаш излегуваат славни херои.

Ова момче ги надмина сите граници и и погледна на смртта во очи, лудост не храброст. Погледнете за што станува збор.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ