Забава

Најстрашната скриена камера во светот (Видео)

Снимени се многу скечови или скриени камери. Во некои од нив се оди до таму што е претерано. Како што предходно споделивне НАЈСТРАШНАТА скриена камера на Балканот ни доаѓа од Македонија.

За разлика од тоа, дефинитивно НАЈБРУТАЛНАТА скриена камера во светот е дело на Бразилци. Толку е морбидно и страшно, што никој не би останал рамнодушен и смирен на ова. Сигурно некој и би направил некоја белја во целата таа ситуација.Луѓето што се најдоа во метрото во тоа време нема никогаш повеќе да ги користат услугите.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ