Забава

Македонија може да слави, Гевгелија влезе во ЕУ (ФОТО)

Предмалку во Гевгелија е забележан автомобил марка BMW со невообичаена регистрација. Еден наш редовен читател истата ја фотографирал и ни ја испрати. Сите ваши слики и видеа може исто така да ни ги праќате преку ИСПРАТИ.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ