Фудбал

Како би реагирал Роналдо по ова: Неговата нова девојка покажа повеќе од дозволеното (ФОТО)

Најпрвин на сите им се пофали дека е на насловна страна, а сега разголените фотографии на кои Даниела Чавез ги покажува своите атрибути се достапни.

Чавез експресно стана едно од најбараните лица за позирање за потребите на машките списанија, откако објави дека наводно имала секс афера со фудбалскиот ас Кристиано Роналдо, и тоа додека тој беше во врска со Ирина Шeјк.

Секси Бразилката сега работи на својата Плејбој кариера, а нејзините разголени фотки веќе се достапни за јавноста.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ