Забава

Како изгледа ако одеднаш запалите милион петарди? (видео)

Добро, не се баш петарди туку оние пиротехнички средства кои имаат ефект на интензивна жижица. Како и да е вреди да се погледне! 🙂

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ