Музика

Сандра Африка го претстави нејзиниот сингал “DEVOJAČKI SAN”! (Видео)

Сексипилност и жештина на сите страни, прекрасна мелодија, интересен текст и врвно квалитетна видео продукција, беа резултат од најновиот музички проект на сексипилната фолкерка Сандра Продановиќ – Африка.

По неодамнешниот дуел MC Stojan, Сандра ги почести своите верни фанови со уште еден нов сингал “DEVOJAČKI SAN”, зад кој стои романскиот продуцент Costi Lonita, додека за текстот како и до сега беше задолжен Саша Лазиќ.

Прекрасниот спот пак беше дело на врвно квалитетна видео продукција IDJ VIDEOS, каде што во последно време сме навикнати да ги гледаме хитовите на Сандра Африка. Спотот е објавен на YouTube каналот на Sandra Afrika на 14.12.2014 (денес) и ги руши сите рекорди и има преку 70 000 прегледи. Во продолжение ви го претставуваме ексклузивно најновиот сингал.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ