Забава

Како да кренете и потоа “акнете” од земја девојка

Дечкото на многу романтичен начин ја крена во воздух неговата сакана, но само за момент, за потоа да ја спушти толку брзо, на што девојката сигурно немала зборови освен едно ОК.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ