Забава

А сада идеее, иде 40.000 ден. (Фото)

Предходниот месец бевне сведоци како двајца охриѓани и двајца скопјани успеаа да ги “затворат” кладилниците со минимални уплати. Овој пат овај типсер се обидел на прилично голема сума да им одигра “машки” и да си ја дуплира сумата.

Но, за негова несреќа како и за скоро цен свет, фаворитот Барселона успеа да им помогни на кладилниците со тоа што ремизираше на гостувањето кај Хетафе. Секоја чест мајсторе, машки одиграно.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ