Забава

Ја соблекува својата танга во јавен парк и ги замолува момците да и помогнат (ВИДЕО)

Девојката се вика Мелиса и одлули да направи нешто сосема невообичаено. Мелиса одлучува да ја соблече нејзината долнаа облека во јавноста, притоа случајните минувачи ги замолува да и помогнат, нивната реакција е неверојатна.

Па момци доколку се најдете во слична ситуација би и помогнале на Мелиса ? Во продолжение погледнете го видеото.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ