All for Joomla All for Webmasters
Забава

Борач го порази противникот со помош на пенисот (УРНЕБЕСНО ВИДЕО)

Професионалниот борач Џои Рајан го порази својот Даншоку Дино со неверојатен и навистина урнебесен потег. Не е потребно дополнително објаснување.

Доволно е само да го погледнете видеото:

ВРВОТ