Забава

Борач го порази противникот со помош на пенисот (УРНЕБЕСНО ВИДЕО)

Професионалниот борач Џои Рајан го порази својот Даншоку Дино со неверојатен и навистина урнебесен потег. Не е потребно дополнително објаснување.

Доволно е само да го погледнете видеото:

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ