Забава

Другарот се сликаше до неговата девојка, а овој страмежливиот …

Другар во вистинска смисла на зборот. Неговиот другар неодамна раскинал со неговата девојка, а сепак се од исто друштво па за да не се почувствува осамено му отстапил место на неговиот другар да се слика до неговата девојка.

Но, дечкото на средина очигледно си имал мака и се нашол во незгодна ситуација. Неговиот другар заборавил дека тој стои на средина а не неговата девојка. Кога ќе заигра алкохолот тогаш почнува да мрда раката.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ