Забава

Драган Вучиќ повторно се надмина себеси (ВИДЕО)

Драган Вучиќ уште еднаш докажа зошто токму тој е еден од најпознатите македонски водители. На последната негова емисија за оваа сезона, неповторливиот Вуќич си истури чаша вода на главата.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ