Забава

Доживува до 500 оргазми на ден

Жени кои патат од ретко сексуално пореметување,доживуваат и до 500 оргазми на ден било кога и било каде без да можат да влијаат на тоа.Оргазмот може да го доживее било кога а она да нема никаква контрола над тоа.

Тоа и се случува на улица, во продавница, ресторан и сл.И се така веке неколку години се случува и ноке да остане не наспана. Ни на најзиниот сопруг Тони не му е сеедно поради тоа. Велел дека на почетокот тоа не е возможно.Погледнете ги видеата и видете како сето тоа изгледа.

Жените кои патат од ова пореметување склони се на депресија бидејки неможат да живеат нормално а некои луге ги сметаа и за луди.Една од нив била и Гречен Моланен (39)од Флорида.Таа се убила бидејки имала по 50 оргазми во низа.Со тоа пореметување живеела 15 години.Секој пат после сексот поминувала низ агонија. 

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ