Забава

Дали сакаш да ми ги видиш топчињата ?!

Од секогаш постоеле шегаџии кои што правеле шеги и истите ги снимале за да добијат одреден рејтинг на YouTube. Но, не секоја шега е вкусна и не секој ја сваќа веднаш шегата. Поголемиот дел од нив тргнуваат на лошо. 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ