Македонија

Водици Сушица 2016: Сите во вода Попот во ендек (ВИДЕО)

За попот навистина непријатна ситуација за останатите смешна. Во струмичка Сушица  попот веднаш падна по фрлањето на крстот.

Ајдее попее 😀 Водици Сушица 2016 .

Posted by Наце Јастреб Ц. on Tuesday, 19 January 2016

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ