Македонија

УБИСТВО ВО ОХРИД: Вечерва жена убиена при обид за грабеж

Постара жена вечерва го загуби животот најверојатно при обид да биде ограбена во својот дом, во зграда на улицата Галичица во Охрид. Информациите сеуште не се официјално потврдени од полицијата, пишува Ohrid1.com.

Крим техника , екипи на брзата помош и возило на погребален оператор се на лице место пред влезот на зградата каде се случил немилиот настан. Наскоро се очекуваат повеќе информации.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ