Македонија

ТЕНЗИЧНО НА ГРАНИЦА: Македонската полиција се судри со економските мигранти! (ВИДЕО)

Македонската полиција се судри со економските мигранти на кои иако им е забранет влез во државата, се обидуваат на сила да влезат во неа .

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ