Македонија

Сообраќајка вечерва во близина на мостот “Табана” во Прилеп (ФОТО)

Тешка сообраќајка вечерва се случила на улицата “11-Октомври” пред мостот “Табана” во Прилеп.

Судрени се два автомобили, марка “Oпел” и “Пасат”, при што, како што дознаваме од очевидци, со повреди се здобиле две лица.

Повеќе информации подоцна!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ