All for Joomla All for Webmasters
Македонија

Претепан екс пратеник од СДСМ и неговиот син

трагедија во прилеп

Ноќеска во 04.50 часот во Секторот за внатрешни работи Тетово, С.П. (56) пријавил дека истиот ден околу 02.10 часот во угостителски објект три непознати лица физички го нападнале неговиот син Н.П.(23).

Имено, откако пријавителот излегол во влезот од зградата, ги забележал лицата како го удираат неговиот син и се обидел да го одбрани, но лицата и него физички го нападнале. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

ВРВОТ