Македонија

Претепан екс пратеник од СДСМ и неговиот син

Ноќеска во 04.50 часот во Секторот за внатрешни работи Тетово, С.П. (56) пријавил дека истиот ден околу 02.10 часот во угостителски објект три непознати лица физички го нападнале неговиот син Н.П.(23).

Имено, откако пријавителот излегол во влезот од зградата, ги забележал лицата како го удираат неговиот син и се обидел да го одбрани, но лицата и него физички го нападнале. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ