Македонија

ПАНОС КАМЕНОС: Се срамам од Европа која нуди 2 милиони евра за гласање и затвор за негласање

панос каменос

Коалициониот партнер на Алексис Ципрас, Панос Каменос вечерва на Твитер ја потврди информацијата која ја обзнани ген.секот на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев дека на пратеници им се делеле по два милиони евра ако гласаат, и затвор ако не гласаат.

ИЗВОР: INFOMAX.mk

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ