Македонија

Падна првиот снег во Прилеп (ВИДЕО)

Сите ние со нетрпение го чекавме првиот снег, а токму утрово пријатно не изненади. Во продолжение може да го погледнете видеото на Konesky како во моментов изгледа снежниот Прилеп:

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ