Македонија

На 77 % обработени: ГОРДАНА ВОДИ ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

Силјановска Давкова

На 77 % обработени:

Сиљановска 280.000
Пендаровски 273.000
Река 55.000
Неважечки 26.000

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ