Македонија

Јакимовски лишен од слобода

Јакимовски

ВО ЖИВО: Јакимовски лишен од слобода. Видео материјалот е во сопственост на iNFOMAX.МК

Јакимовски лишен од слобода

Posted by infomax.mk on Tuesday, August 7, 2018

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top