Македонија

Хуманитарна акција на учениците од СОУ “Ѓорче Петров”

И покрај ладните временски услови СОУ.Ѓорче Петров организираше уште една хуманитарна забава за децата со посебни потреби.Се одржуваше во арт кафе апореа. Уживајќи во одлична атмосфера и добра музика , групата “black shades” ги анимираше гостите да донираат парични средства за да им се помогне на децата со посебни потреби.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ