Македонија

Апасиев: Коа дојдоа на власт, ДИЗЕЛОТ беше 44 денари. Од ноќеска ќе биде скоро 70

Димитар Апасиев

Коа дојдоа на власт, ДИЗЕЛОТ беше 44 денари… Од ноќеска ќе биде скоро 70 😉 Свака част мајстори! – напиша на ФБ професорот Димитар Апасиев коментирајќи го најновото поскапување на горивата, кое почнува на полноќ.

Коа дојдоа на власт, ДИЗЕЛОТ беше 44 денари… Од ноќеска ќе биде скоро 70 😉 Свака част мајстори!#СреќнаНова49

Posted by Димитар Апасиев on Monday, October 15, 2018

To Top