Македонија

Апасиев: Коа дојдоа на власт, ДИЗЕЛОТ беше 44 денари. Од ноќеска ќе биде скоро 70

Димитар Апасиев

Коа дојдоа на власт, ДИЗЕЛОТ беше 44 денари… Од ноќеска ќе биде скоро 70 😉 Свака част мајстори! – напиша на ФБ професорот Димитар Апасиев коментирајќи го најновото поскапување на горивата, кое почнува на полноќ.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ