All for Joomla All for Webmasters
Балкан / Регион

САМО ВО РУСИЈА:Група тинејџери до смрт претепале педофил кој ја демнел нивната 13 годишна другарка!

Тројцата тинејџери се приведени откако го објавиле краткото видео од претепувањето на 47 годишниот педофил.
Видеото го снимала нејзината другарка која служела како мамка за педофилот,претходно договарајќи се да се сретне со 13 годишното девојче. Девојчето пристигнало на средбата, а потоа како што се гледа на снимката скокнале тинејџерите и го претепале. Случката се случувала во Ефремово, во регионот Тула.

КЛИКНИ ТУКА ЗА ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ВИДЕОТО!

ВРВОТ