Балкан / Регион

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Погледнете како специјалци од Република Српска ограбиле 300 илјади евра

Уапсените биле активни припадници на специјалната полиција. Еден од нив паднал на полиграф, додека другите двајца одбиле погиграфско тестирање.

Телевизијата АТВ од Бања Лука објави видео снимка од надзорната камера која ги прикажува петмината припадници на Специјалната полиција на Република Српска како вооружени го ограбуваат блиндираното возило.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ