Ракомет

Напред земјо Македонска – видео кое ќе ве наежи (ВИДЕО)

Следниот месец Македонија ќе учествува на Европското првенство во ракомет кое ќе се одржи во Полска. Погледнете го промотивното видео за Македонија, кое сигурно ќе ве наежи!. Видеото е дело на Мартин Пресилски.

Јутјуб видеата на Мартин Пресилски се веќе добро познати како нешто што мора да се погледне, категорија во која спаѓа и неговото последно посветено на настапот на нашите најдобри ракометари на ЕП 2016.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ