Фудбал

Втрча на теренот и си направи селфи со Ел Шарави (Видео)

Милан и Олимпијакос синоќа одиграа пријатски натпревар во Торонто, кој го добија Грците со високи 3:0, но натпреварот сепак го одбележа еден навивач.

На истекот на последната минува еден фан влезе на терен и мирољубиво им прииде на неколку фудбалери меѓу кои и Ел Шарави и си направи селфи фотографии со нив. Изненадувачки обезбедувањето не реагираше строго па го остави навивачот да се слика со фудбалските ѕвезди!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ