Фудбал

Тренерот: Да ти е**м се внатрешно!!! (Видео)

Видеото е од третата македонска лига, на дуелот БутелБашкими од сезона 2011/2012 кој што е прекинат при резултат 1-1. Покрај жестоките стартови видеото е и комично. Обрнете внимание на видеото од 1:45 па понатаму кога доаѓа делегатот на натпреварот.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ