Фудбал

МИСТЕРИЈАТА ОТКРИЕНА: Како Хулк успеа да ја скине топката и мрежата (ВИДЕО)

Веќе неколку месеци на интеренет се пласираат клипови на кои се гледа надчовечката „моќ“ на бразилскиот репрезентативец Хулк.

Сега конечно луѓето од Зенит одлучија да покажат за што станува збор. Погледнете!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ