Фудбал

Македонија даде четири гола на тест натпреварот со Торе Леванте

Фудбалската репрезентација на Македонија оствари лесна победа над шпанскиот нисколигаш Торе Леванте со 4-0 на генералниот тест кој беше од затворен тип, во пресрет на евро-квалификацискиот меч со Шпанија кој в понеделник го играме во Валенсија.


Фудбалската репрезентација на Македонија оствари лесна победа над шпанскиот нисколигаш Торе Леванте со 4-0 на генералниот тест кој беше од затворен тип, во пресрет на евро-квалификацискиот меч со Шпанија кој в понеделник го играме во Валенсија.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ