Фудбал

Коментатор на Спорт Клуб: ” Изгледа че бити ку*ац, односно корнер” (Видео)

ДЕНИС ИМА ПРИЛИКУ ЗА УДАРАЦ ПУЦАААА и ПРОХУЕЛЕ ПОРЕД ВРАТНИЦЕ ИЗГЛЕДА ДА ЧЕ БИТИ КУРАЦ ааа ОДНОСНО КОРНЕР !


Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ