Шоу бизнис

Тамара дава гратиси за грицкање, изборот е ваш

На забелешките дека нејзините гради на фотографиите од жешкиот календар за Пелистерка, кој го работеше заедно со Марјана Станојковска и Аделина Тахири, Тамара во свој стил одговори преку својот профил на Фејсбук.

Тамара пред малку објави уште една фотографија од сесијата за Пелистерка, но она што е поинтересно е описот под истатa.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ