Музика

Шпански remix од RAF

Пред неколку дена излезе шпански ремикс од песната RAF од познатите американски рапери. Овај ремикс го направија дечките од рап/ трап групата LADBOYZ . Вреди да се слушне баш се одлични.

Нешто повеќе за оваа група е дека се состои од повеќе членови од кои двајца рапери Jotaka и Garban кои работат од мали на рап музика и секогаш се се подобри. На нивниот канал имаат и свои песни кои можите да ги слушните.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ