Музика

Pressident нова Прилепска музичка група

Музичката група Pressident од Прилеп е нова музичка група која што е составена од 5 момци кои и се добро познати на прилепската публика и за сите љубители на музиката. Петчлената група во која главен вокал е Мартин Стојановски, учесникот на “Ѕвездите на Гранд” секогаш тука ќе биде за пријатна и весела атмосвера.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ