Музика

Откриена тајната на Џесика Палашоска за секси задникот (ФОТО)

Пејачката Џесика Палашоска веќе неколку дена ужива на едно од најубавите места на планетава.Младата фолк-пејачка,Џесика Палашоска очигледно не поднесува ниски температури, односно се сака да е УРАГАН.

Таа деновиве ги почести своите фанови со жешки фотографии од своето секси тело. Некои коментираа дека тоа е нејзиниот нов силиконски задник, но што всушност е тоа, останува Џеси да си каже.

Утрово Џеси ги почести своите фанови со уште една фотографија на која таа вежба. Утринско расонување нели ?! Погледнете и денот нека ви тргне со позитивна мисла.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ