All for Joomla All for Webmasters
Музика

Откриена тајната на Џесика Палашоска за секси задникот (ФОТО)

Пејачката Џесика Палашоска веќе неколку дена ужива на едно од најубавите места на планетава.Младата фолк-пејачка,Џесика Палашоска очигледно не поднесува ниски температури, односно се сака да е УРАГАН.

Таа деновиве ги почести своите фанови со жешки фотографии од своето секси тело. Некои коментираа дека тоа е нејзиниот нов силиконски задник, но што всушност е тоа, останува Џеси да си каже.

Утрово Џеси ги почести своите фанови со уште една фотографија на која таа вежба. Утринско расонување нели ?! Погледнете и денот нека ви тргне со позитивна мисла.

ВРВОТ