Музика

Најголемата ѕвезда на балканот повторно во Скопје!

Човекот чии концерти секогаш се очекуваат со возбуда и за кои се бара карта плус, најголемата ѕвезда на балканот повторно гостува во Скопје Аца Лукас, 21 ноември, Метрополис Арена,концертот ќе започне во 22 часот. Цени на билетите: 350 ДЕНАРИ до 18 ноември. Превоз од сите градови.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ