Музика

ЕКСКЛУЗИВНО: Евровизиската песна на Калиопи -Дона

Нежната балада Дона која ќе ја изведува популарната Македонска поп пејачка Калиопи ќе биде песната со која Калиопи ќе ја претставува оваа година Македонија на популарното музичко шоу Евросонг кој оваа година ќе се одржи во Стокхолм.

Слушнете ја и уживајте

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ