All for Joomla All for Webmasters
Музика

ЕКСКЛУЗИВНО: Евровизиската песна на Калиопи -Дона

Нежната балада Дона која ќе ја изведува популарната Македонска поп пејачка Калиопи ќе биде песната со која Калиопи ќе ја претставува оваа година Македонија на популарното музичко шоу Евросонг кој оваа година ќе се одржи во Стокхолм.

Слушнете ја и уживајте

 

ВРВОТ