Еротика

СКАНДАЛ НА ГОДИНАТА: Гола мастурбира, сите порно фотографии на Дара Бубамара на едно место! (18+)

Скандалот со порно фотографиите на Дара Бубамара ја потресе Србија, а сега протекоа и фотографиите што ги објави магазинот Свет. Дара тврди дека ги направила за да му ги прати на сопругот, додека другите тврдат дека има љубовник во приказната. Како и да е, фановите на пејачката ќе уживаат во експлицитниот материјал!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ