Еротика

СКАНДАЛ НА ГОДИНАТА: Гола мастурбира, сите порно фотографии на Дара Бубамара на едно место! (18+)

Скандалот со порно фотографиите на Дара Бубамара ја потресе Србија, а сега протекоа и фотографиите што ги објави магазинот Свет. Дара тврди дека ги направила за да му ги прати на сопругот, додека другите тврдат дека има љубовник во приказната. Како и да е, фановите на пејачката ќе уживаат во експлицитниот материјал!

To Top