Еротика

Разголена провоцира: Кендал Џенер распали на црвениот тепих во Кан

Кендал Џенер

Кога некоја од фаталните припаднички на кланот Кардашијан/Џенер ќе се појави во јавност, особено на некој црвен тепих, тоа секогаш подразбира атракција, доза на контровезност и најчесто отфазла голотија. Овоја пат тоа беше случај со Кендал Џенер.

Убавицата се појави на црвениот тепих на 71-от Меѓународен филмски фестивал во Кан, а нејзиниот изглед ги изненадил сите. Наместо гламур, Кендал се одлучила за фустан, кој по мислењето на многумина откривал премногу.

Кога некоја од фаталните припаднички на кланот Кардашијан/Џенер ќе се појави во јавност, особено на некој црвен тепих, тоа секогаш подразбира атракција, доза на контровезност и најчесто отфазла голотија. Овоја пат тоа беше случај со Кендал Џенер.

Убавицата се појави на црвениот тепих на 71-от Меѓународен филмски фестивал во Кан, а нејзиниот изглед ги изненадил сите. Наместо гламур, Кендал се одлучила за фустан, кој по мислењето на многумина откривал премногу.

Една од најангажираните манекенки Кендал Џенер допатувала за Франција за да присуствува на еден од најелитните настани во светот на славните.

Специјално за оваа прилика, 22-годишната убавица носела многу ризична креација – проѕирен мини фустан кој потсетувал на мрежа, со златни светки.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ