All for Joomla All for Webmasters
Еротика

Нивес ги полуде мажите на Инстаграм: Поради нејзината “шпага“ паднаа и безобразни коментари (ФОТО)

Нивес Целзиус

Нивес Целзиус со години ја одржува популарноста и со секси фотографии на Инстаграм на кои главно доминираат нејзините гради.

Меѓутоа, хрватската ѕвезда успеа на друг начин да биде провокативна и да ги запали социјалните мрежи. Овој пат со „шпага“ во гаќички, поза на која можат да и позавидат и професионалните гимнастичарки.

Во коменатирите има воодушевување, но и такви со кои е премината границата на пристојност, на што Нивес веројатно е навикната.

Relaxation 😊

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

🌞🌞🌞 #samoprirodno #nomakeupday #relaxing #booktime

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Ready for some action 💃🍷 #rastucelzijusi #temperature #nightout

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ВРВОТ