Еротика

(ФОТО +18) Хакирани и објавени разголените фотографии на Кендал Џенер

Во хакерски напад биле украдени фотографии на кои Кендал Џенер позира гола, а направени од фотографот Расел Џејмс, кој ги фотографирал за потребите на својата книга „Angels“.

Иако тој фотографиите ги криел до објавувањето на книгата за неколку дена, хакерите го нарушиле тоа задоволство, па фотките веќе можат да се видат на контроверзните страници.

Секако, со оглед на тоа дека станува збор за припадничка на кланот Кардашијан/Џенер, многумина се убедени дека таа сама ги пуштила скокотливите фотки на интернет, со цел да го привлече вниманието за да се зборува за неа и за книгата.

Пријателите на манекенката, сепак, тврдат дека некој ги украл и пуштил во јавност фотографиите без дозвола од авторот и Кендал, пренесува TMZ.

Фотките се прилично експлицитни, па покрај градите и задникот, кои ионака често ги покажува, може да се види и нејзиото меѓуножје. Сите фотографии кои беа украдени можете да ги погледнете ТУКА.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ